Ovocné čaje - Skladem

Vlastnosti ovocného čaje. 

Ovocné čaje jsou ve formě sušeného ovoce, které svým vzhledem vyvolává chuť k okamžité konzumaci. Originální kombinace ovocných chutí a stále nové variace vůní. Přírodní nebo ochucené ovocné čaje jsou po léta velice vyhledávané. V naší nabídce najdete jen to nejlepší sušené ovoce. 

Oblíbené ovocné čaje jsou s aromatickým ibiškem, šípkem, květy, nebo s ovocem jako malinou, aronií, lesní jahodou, rybízem, třešní, jablkem. Ovocné čaje mají nejen vynikající a bohatou chuť, ale jsou také dobrým zdrojem vitamínů. Právě z nich vzniká aromatický zápar, který vám zpříjemní čas během dlouhých podzimních a zimních večerů.  Naopak dobře vychlazený čaj je perfektní v létě a skvěle osvěží.

Ovocný čaj pro děti i dospělé.

Čaje připravené ze sušeného ovoce jsou nejen chutné, ale mají i zdravotní účinek. Podle složení dokážou zlepšit imunitu organismu a detoxikovat. Účinek nálevů bude záviset především na použitých druzích ovoce ve směsi. Ochucené čaje i přes svůj název neobsahují čajové lístky. Jedná se o směs sušeného ovoce, ovocných listů nebo okvětních lístků, jako je Ibišek, lístky růží, levandule a chrpa. Jsou vhodné pro děti, tak i pro těhotné ženy. Ovocné čaje doporučujeme pít každý den, abyste  byli po celý rok zdrávy. Pro získání nejlepší chuti se doporučuje zalít sušené ovoce vroucí vodou. Zalité sušené ovoce je nejlepší nechat louhovat 5 až 10 minut.