Rozpustná káva - lískový oříšek

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (10)Počet hvězdiček je 5 z 5

Cena
od 106 Kč

Výrobce

Kód produktu
MC3

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Představte si, že každé ráno začíná okouzlujícím dotekem luxusu.  Více

Skvělá kombinace chuti instantní kávy s aromatickou notou lískových oříšků je dodávána v 100g, 250g, 400g a 1kg balení. Můžete si ho připravit na své oblíbené způsoby, protože ždy bude vynikající.

... více informací ...

Představte si, že každé ráno začíná okouzlujícím dotekem luxusu. 
S naší rozpustnou kávou s příchutí lískového oříšku se vaše kuchyně promění v kavárnu, kde se snoubí pohodlí domova s gurmánským zážitkem. 
Tento jedinečný nápoj je stvořený pro milovníky kávy, kteří chtějí okusit něco výjimečného, aniž by opustili svůj domov.

Při prvním doušku této kávy pocítíte, jak se bohaté aroma lískového oříšku snoubí s lahodnou chutí vybrané kávy, vytvářející dokonalou harmonii, která potěší vaše chuťové buňky. 
Naše rozpustná káva s příchutí lískového oříšku je nejenom chutným, ale i praktickým řešením pro ty, kteří chtějí ušetřit čas bez kompromisu v kvalitě.

Její příprava je hračka - stačí přidat horkou vodu a během okamžiku se ponoříte do světa, kde dominuje jemnost a plnost chuti. 
Tato káva je ideální pro ty, kdo ocení rychlý start do nového dne, ale také pro chvíle, kdy si chcete vychutnat malou pauzu plnou pohody a rozkoše.

Pro přípravu rozpustné kávy používejte šálky o obsahu cca 90 ml. Dávka je 1 nebo 2 lžičky kávy a zalijte převařenou vodou o teplotě 90°C. Vařící voda připraví kávu o její výraznou chuť. K přípravě kávy vždy použijte čerstvou vodu.

Rozpustná káva z Mexika s příchutí lískového oříšku