Vanilka - rozpustná káva

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (8)Počet hvězdiček je 5 z 5

Cena
od 106 Kč

Výrobce

Kód produktu
MC1

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Vanilka je jedno z nejznámějších a nejpoužívanějších sladkých koření na světě. Ve spojení s kávou vytváří nezapomenutelnou chuť a aroma.  Více

Představujeme Vám nejnovější hit každého milovníka kávy – Vanilka - Rozpustná Káva. 

... více informací ...

Připravte se na nevšední zážitek, který promění Váš každodenní rituál pití kávy v nezapomenutelnou chvíli rozkoše.

Naše rozpustná káva Vanilka je dokonalá směs vysoce kvalitní kávy a jemné vanilkové esence, která se harmonicky snoubí do lákavého a voňavého nápoje. 
Dokonalost této kávy spočívá ve vyváženosti intenzivního aroma čerstvě pražené kávy a sladké, uklidňující vůně vanilky, která pohladí vaše smysly a dodá každému doušku mimořádný charakter.

Tato káva je ideální pro ty ranní chvíle, kdy potřebujete rychle načerpat energii, ale také pro odpolední relaxaci nebo jako rafinovaný doplněk k setkání s přáteli. 
Díky praktické rozpustnosti můžete mít svůj oblíbený nápoj připravený během několika sekund bez komplikací a s minimální námahou.

Proč si vybrat Vanilku - Rozpustnou Kávu?
1.Okamžitá příprava – Už žádné čekání na kávovar. S naší rozpustnou kávou máte dokonalý nápoj hotový během okamžiku.
2.Neodolatelná kombinace – Perfektní synergie intenzivní kávy a lahodné vanilky zanechává v ústech bohatý a dlouhotrvající dojem.
3.Všestrannost použití – Skvělá nejen jako ranní start, ale i jako luxusní doplněk k dezertům nebo jako základ pro kreativní kávové koktejly.
4.Kvalita, které můžete věřit – Používáme pouze nejlepší suroviny, aby každá šálka byla dokonalým zážitkem.
5.Přenosnost – Ať už jste kdekoli, vaše oblíbená vanilková káva může být vždy s vámi. Snadno se přenáší a nezabere mnoho místa.

Objednejte si Vanilku - Rozpustnou Kávu ještě dnes a dopřejte si kávový luxus, kdykoli budete chtít. 
Užijte si každý doušek této božské kombinace, která probudí vaše smysly a dodá vám energii na celý den. 
Pokud hledáte způsob, jak zpestřit svůj kávový repertoár, Vanilka je tou pravou volbou!

Velmi chutná rozpustná káva je ve složení Arabica 80%, Robusta 20% s přírodním aroma. Rozpustná káva s příchutí vanilka je dodávána v 100g, 250g, 400g a 1kg balení.

Pro přípravu rozpustné kávy používejte šálky o obsahu cca 90 ml. Dávka je 1 nebo 2 lžičky kávy a zalijte převařenou vodou o teplotě 90°C. Vařící voda připraví kávu o její výraznou chuť. K přípravě kávy vždy použijte čerstvou vodu.